Fenerbahçe Marangoz
0216 376 46 66
0505 995 46 66

Fenerbahçe Mobilya Montaj ve Mobilya Tamir

Fenerbahçe Marangoz

Fenerbahçe Raylı dolap Montajı ve Tamiri

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sürgülü kapaklı raydolaplar, yer kaplamadığı için çok tercih ediliyor. Fakat sürgü sistemleri kullanıma bağlı olarak çabuk bozuluyor. Ray kapaklarınızın arıza verdiği durumlarda sizleri hızlı çözüme kavuşturarak raydolaplarınızı tamir ediyoruz.

Fazla tercih edilmesinden dolayı hazır almış olduğunuz raylı dolap montajlarınızı aynı gün içerisinde işinde usta olan ekiplerimiz ile titizlik içerisinde yapıyoruz.

Raydolap yer değiştirme işlemlerinizi yapıyoruz. Odalar arası dolap sökme kurma işlemleri garantili ve gerekli ayarları tam olarak yapıyoruz.

Fenerbahçe Gardrop Montajı ve Tamiri

Hazır aldığınız gardroplarınızın kurulumunu usta ekiplerimiz ile gün vermeden bekletmeden anında kurulumuna geliyoruz. Bize ulaştığınız andan 1 saat içerisinde ustalarımız kapınızda oluyor.

Mobilyalarınızda oluşan hasarlarınızın tamirini yapıyoruz. Kapak, çekmece, menteşe, askılık gibi dolap içi ve dolap dışı tüm aksesuarlarınızın tamirini alanında profesyonel ekiplerimiz ile yapıyoruz.

Fenerbahçe Tv Ünitesi Montajı ve Tamiri

Odanızı en şık hale getiren tv ünite ve sehpalarınızın kurulumunu usta ekiplerimiz ile yapıyoruz. Yapı marketlerden hazır almış olduğunuz tv ünitelerinizin montajını ve gerekli duvar aparatlarınızın duvar montaj işlemlerini yapıyoruz.

Fenerbahçe Mutfak Dolabı Montajı ve Aksesuar Tamiri

Yapı marketlerden hazır aldığınız mutfak dolaplarınızın kurulumunu ve montajını garantili olarak yapıyoruz. Varsa eski mutfağınızın sökme işlemleri ve yeni mutfağınızın tüm kurulum işlemlerinizi yapıyoruz.

Bu yazımızıda okuyunuz:  Fikirtepe Marangoz

Mutfak Dolaplarının şüphesiz en çok kullanımdan kaynaklı sorun yaşadığınız çekmecelerin tamirini ve aksesuar değişimini yapıyoruz. Gerekli tüm onarım işlemleri ve kapak menteşe tamir işlemlerini yapıyoruz.

Aspiratör dolabı kesim işlemi ve buzdolabınızın mutfağınıza sığmadığı durumlarda üst dolap kesimini yapıyoruz.

Fenerbahçe İç Kapı Montajı ve Tamiri

Ev içi oda kapılarınızın montajlarını yapıyoruz. Kapılarınızda oluşan sürtme sorunları, kapanmama ve kilitlenmeme gibi sorunlarınızda kol kilit tamiri yapıyoruz.

Tüm Mobilyalarınızın sökme kurma ve montaj işlemlerinde yanınızdayız. Mobilya üzerine tüm arızalarınızda ve sorun yaşadığınız tüm aksesuarlarınızın tamirini yapıyoruz.

Fenerbahçe Marangoz

Fenerbahçe Marangoz, Gardrop, Karyola, Sürgülü dolap, portmanto, vestiyer, ayakkabılık, tv sehpası ve ünitesi, mutfak solapları, çok amaçlı dolaplar, çocuk odası takımı, genç odası, yatak odası takımı, şifonyer ve komidinlerinizin kurulumunu ve montajını yapıyoruz.

Fenerbahçe Raydolap kesim işlemleri, gardrop kapak tamiri, menteşe değişimi, kulp değişimi, çekmece tamiri, mutfak solabı kesimi, ray kapak tamiri, duvar sabitleme işlemleri ve tüm mobilya montaj hizmetlerinde en uygun fiyatlarımızla yanınızdayız.

İkea, Koçtaş, Bauhause, Evidea, Evmanya, Tekzen, Dekorazon v.b yapı marketlerden aldığınız mobilya montaj ve kurulumu.

Fenerbahçe Mobilya Montaj Servisi – 7/24 Marangoz Servisimiz ile Hizmetinizdeyiz.

Rate this post

Bir önceki yazımız olan Erenköy Marangoz başlıklı makalemizde erenköy marangoz, erenköy mobilya kurulum ve erenköy mobilya montaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Tagged With:

Bir cevap yazın

Call Now Button